Home / Showbiz / Yjet pushtojnë qilimin e kuq të Met Gala 2017 (Foto)

Yjet pushtojnë qilimin e kuq të Met Gala 2017 (Foto)

Ngjarja më e veçantë në fushën e modës më në fund ka ardhur.

Disa nga emrat më të mëdhenj në showbiz pushtuan qilimin e kuq në Met Gala këtë vit, i njohur zyrtarisht si Metropolitan Museum of Art Costume Institute Benefit.

Redaktorja e Vogue ,në krye me Anna Wintour ishte një nga të parët që arriti në ngjarjen vjetore vjetore.

Emrat e njohur si Rihanna, Nicki Minaj, J. Lo, Madonna, Gigi dhe Bella Hadid , Kendall Jenner e shumë të tjerë shkëlqyen në tapetin e kuq të Met Gala 2017 .Ndërsa Gisele Bundchen dhe bashkëshorti i saj Tom Brady e bënë foton e përsosur si çift, pasi ndanë një puthje para kamerave.

Shihni më poshtë veshjet e yjeve./gazetametro.net

 

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *