Home / Showbiz / Ylli Limani po sjell këngë me Tunën, flet vetë këngëtari (Video)

Ylli Limani po sjell këngë me Tunën, flet vetë këngëtari (Video)

Këgëtari Ylli Limani ishte i ftuar në emisionin Mirage këtë të premte.
Ylli foli për karrierën e tij në muzikë, angazhimet momentale në këtë fushë si dhe për marrëdhëniet me kolegët.

Ndër të tjera ai foli edhe për një projekt bashkëpunues me këngëtaren e njohur Tuna Sejdiun me të cilën ka marrëdhënie të mira miqësie.

Klikoni linkun e mëposhtëm për të kuptuar se a do të ketë bashkëpunim mes Tunës dhe Yllit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *