Home / Showbiz / Zanfina Ismaili mezi i mban lotët kur flet për nënën (VIDEO)

Zanfina Ismaili mezi i mban lotët kur flet për nënën (VIDEO)

Që nga muaji gusht i vitit të kaluar, kur solli një projekt dedikuar nënës së ndjerë, Zanfina Ismaili ishte pak thuajse fare e pranishme në skenë apo paraqitje televizive.

Si duket këngëtarja tashmë ka mbledhur forcat dhe ka vendosur të rikthehet pranë publikut të shumtë të saj duke sjellë një videoklip të ri.

Express Rozë, shoqëroi këngëtaren në  pjesën e dytë të xhirimeve të këtij videoklipi që na rikthen Zanfinën seksi dhe shumë të gjallë siç jemi mësuar ta shohim që nga fillimet e karrierës së saj.

Këngëtarja ndër të tjera ka folur edhe për nënën e saj, ku siç shihej ajo ende nuk kishte mundur ta largoj pakëz nga mendja.

Se sa është ambientuar me mos praninë e saj, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *