Home / Showbiz / Zayn Malik largohet nga Billboard Music Awards

Zayn Malik largohet nga Billboard Music Awards

Dhe, të mendosh që ishte nominuar për çmimin prestigjoz të “Top New Artist”!

Ai tha se ka një arsye shumë të fortë për të cilën nuk u paraqit në eventin prestigjoz të ndarjes së çmimeve dhe besojmë se fansat do të lumturohen shumë.

Dhe natyrisht, t’i bësh daljë një çmimi prestigjoz si ai për të cilin ishte nominuar artisti britanik kërkon një arsye shumë, shumë të fortë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *