Home / Showbiz / Zbulohet sozia e Talat Xhaferit në Kosovë (FOTO)

Zbulohet sozia e Talat Xhaferit në Kosovë (FOTO)

Kryetari i ri i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, ka tipare jashtëzakonisht të ngjashme me atë të aktorit nga Kosova, Dibran Tahirin.

Rrjetet sociale kanë publikaur një foto të Tahirit dhe Xhaferit ku
bie në sy ngjashmëria e madhe mes tyre.

Aktori i njohur Tahiri së fundmi identifikohet me serialin “Familja Moderne”, ndërsa Xhaferi, ish-ushtarak, u bë kreyetari i par shqiptar i Kuvendit të Maqedonisë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *