Home / Kryesoret / Zekiri : Kjo bishë terroriste është përgjegjës për rrahjen e Ziadin Selës

Zekiri : Kjo bishë terroriste është përgjegjës për rrahjen e Ziadin Selës

Deputeti i LSDM-së, Muhamet Zekiri ka publikuar fotografinë e personit për të cilin thotë se është përgjegjës për rrahjen e Zijadin Selës, shkruan Gazeta Lajm.

“Kjo bishe terroriste eshte pergjegjes per rrahjen e z.Ziadin Sela dhe kolegeve te tjere deputet, bashke me shoket e tij terrorist, patjeter do te japin llogari me heret apo me vone!!! Shpetim per ta nuk do te kete!!!” shkruan Muhamed Zeqiri, deputet i LSDM-së në rrjetin social facecook.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *