Home / Kryesoret / Zekiri tregon se cfarë e pret Gruevskin në Shutkë dhe Idrizovë

Zekiri tregon se cfarë e pret Gruevskin në Shutkë dhe Idrizovë

Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka komentuar paraqitjet e fundit të ish-kryeministrit Nikolla Gruevski.

“Aktron budallain, por besoni nuk është i tillë. Mendon se kështu do të shpëtoj, po është e kotë- As Bardovci nuk e shpëton. Edhe atje ku do të përfundoj do të bëhet se është kryeministër, por roli kryesor atje në Shutkë dhe Idrizov i takon të tjerëve, atyre që vërtetë kanë vuajtur, që gjendet atje si rezultat i ‘budallait” Gruevski”, është shprehur Zekiri.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *