Home / Kryesoret / Ziadin kthehu në Parlament sa më shpejtë

Ziadin kthehu në Parlament sa më shpejtë

Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi ka uruar Ziadin Selën pas lirimit të tij nga spitali duke i dëshiruar që të rikthehet sa më shpejtë edhe në Kuvendin e Maqedonisë.

 “Me lejoni që në emrin tim personal të ju uroj për daljen nga spitali i Tetovës dhe kthimin tuaj pranë familjes, të afërmve dhe bashkëpunëtorëve tuaj. Uroj dhe shpresoj që sa më shpejtë, kësaj rradhe edhe më energjik të riktheheni në detyrat që ju presin dhe në aktivitetet e jetës demokratike parlamentare”, ka shkruar Xhaferi.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *