Home / Kryesoret / Ziadin Sela zyrtarizon hyrjen në qeveri me LSDM dhe BDI-në, Taravari ministër

Ziadin Sela zyrtarizon hyrjen në qeveri me LSDM dhe BDI-në, Taravari ministër

Lideri i LR-PDSh, Ziadin Sela sonte ka zyrtarizuar hyrjen në qeveri me LSDM, të Zoran Zaevit dhe BDI-në e Ali Ahmetit,

Ziadin Sela tha se pa mbledhjes së kryesisë Qendrore të LR-PDSH-së, kemi vendosur njëzëri që të hyjmë në qeveri së bashku me Zoran Zaevin dhe Ali Ahmetin.
Ziadin Sela poashtu ka zyrtarizuar edhe si ministër të Shëndetësisë, sekretarin gjeneral të LR-PDSH-së, Arben Taravari.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *