Home / Lajme / Kronika e zezë / Zjarr në Gazi Babë, digjet një shtëpi

Zjarr në Gazi Babë, digjet një shtëpi

Zjarri ka kapluar një shtëpi në lagjen Gazi Babës, përballë shkollë fillore Tefejuz. Njoftohet se të lënduar nga kjo fatkeqësi nuk ka përveç dëmeve material.

Ekipet e zjarrfikësve pasi kanë arritur në vendngjarje, kanë lokalizuar zjarrin duke mos lejuar që ai të përhapet edhe në shtëpitë tjera.

Sipas informative zjarri ishte shkaktuar si pasojë e kabllove të rrymës të vjetruar.

Në vend ngjarje kanë dalë edhe ekipet e policisë të cilët kanë kryer edhe inspektim ligjor dhe nesër do të delim me detajet e kësaj ngjarjeje.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *