Home / Lajme / Kronika e zezë / Zjarr në një shtëpi, kryefamiljari pëson djegie

Zjarr në një shtëpi, kryefamiljari pëson djegie

Një zjarr i rënë në një banesë në Devoll ka bërë që i zoti i saj të pësojë djegie.

Gjithçka ka ndodhur pasditen e djeshme, kur rreth orës 16:00, në banesën e shtetasit P.N., 70 vjeç, ka rënë zjarr.

Për pasojë janë djegur disa orendi kuzhine si dhe i moshuari ka marrë lëndime në duar, për të cilat ka marrë mjekim në spital.

Nga veprimet e kryera rezultoi, se zjarri ka rënë si pasojë e një rrjedhje gazi në kuzhinë.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja është aksidentale, ndërkohë që materialet i’u referuan Prokurorisë së Korçës për ndjekej të mëtejshme.

Gjithashtu lexo

Burri reh gruan, ajo e paraqet në polici – (VIDEO)

34 vjeçarja R.S nga fshati Trebosh të enjten në mbrëmje rreth orës 21:30 minuta ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *