Home / Kuriozitete / 30-vjeçarja e refuzon se nuk ka motor, përgjigja e djalit është epike

30-vjeçarja e refuzon se nuk ka motor, përgjigja e djalit është epike

Ndodh që në rrjetet sociale të njihesh me persona nga me të ndryshëm.

 Mirëpo, duket se çështja e interesit do të vazhdojë të jetë prezente.

Një djalë nga Tirana është habitur nga reagimi i një 30-vjeçareje, e cila “flirton” me të nëpërmjet mesazheve dhe, i se nuk do takohen për shkak se nuk ka motor.

Djali, i habitur nga ky mesazh i dergon foton e tij të motorit, por duket se sërish asaj nuk i mbushet mendja.

 Mirëpo edhe përgjigja e djalit ka qenë i paparë, i cili ia ka kthyer në të njëjtën monedhë: “Ndaj vajte 35-vjeç pa martuar, se ke ngelur mbas burrave me motora e makina”, ia kthen ai.9-122222666666666666666666666666666666888888888888888

 

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *