Home / Lajme / Kronika e zezë / 35-vjeçari humb jetën në vendin e punës, e zuri rryma

35-vjeçari humb jetën në vendin e punës, e zuri rryma

Një 35-vjeçar humbi jetën pasditen e së dielës, pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

Ngjarja ndodhi në Kodër-Kamëz, ku shoferi i një betoniereje, duke bërë manovrime me mjetin e tonazhit të rëndë, për të kryer hedhjen e betonit në banesën në të cilën po punonin, ka rënë në kontakt me një kabëll rryme dhe për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor nisi punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Gjithashtu lexo

47­-vjeçari Gazmend Dervishi humb jetën në aksident, po udhëtonte me motorr

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident rrogor, teksa po udhëtonte me motorr. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *