Home / Lajme / Kronika e zezë / 47­-vjeçari Gazmend Dervishi humb jetën në aksident, po udhëtonte me motorr

47­-vjeçari Gazmend Dervishi humb jetën në aksident, po udhëtonte me motorr

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident rrogor, teksa po udhëtonte me motorr. Ngjarja e rëndë ndodhi një natë më parë në provincën Savigliano­Cuneo, në komunën e Centallo.

Sipas mediave italiane, ai është 47­-vjeçari Gazmend Dervishi. Raportohet se ai u përplas me një makinë që ishte duke shkuar në drejtimin e tij të kundërt. Megjithë ndërhyrjen e menjëhershme të ambulances dhe Policisë, shqiptari humbi jetën për shkak të lëndimeve të rënda që kishte marrë pas përplasjes.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *