Home / Lajme / Kronika e zezë / 54 Vjeçarja tenton të helmohet me pesticide – (VIDEO)

54 Vjeçarja tenton të helmohet me pesticide – (VIDEO)

Dje rreth orës 15 e 30 minuta në qendrën urgjente të Spitalit të Gostivarit është sjellur 54 vjeçarja N.M nga ky qytet e cila më herët ka konsumuar sasi të konsiderueshme të pesticideve. Pas marrjes së ndihmës së parë ajo është lëshuar për mjekim shtëpiak.Është kryer hetim në vendin e ngjarjes dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit. /Tv Koha/tv

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *