Home / Showbiz / A e dini ku punoj Njomza Rozhaja pasi u bë miss? (Foto)

A e dini ku punoj Njomza Rozhaja pasi u bë miss? (Foto)

Ish “Miss Peja” e “Miss Kosova”, Njomza Rozhaja është nga ato misse që kanë mbetur në vëmendjen e njerëzve, kjo për shkak të pamjes së bukur dhe sharmit të pa krahasueshëm, shkruan “Kosovarja”.

Missi edhe më tej është në top formë, ani pse është nënë. Njomza është tërhequr nga aktivitetet publike, ndërkaq dihet se ka punuar në një bankë, shkruan “Kosovarja”. Paraqitja e fundit e Njomzes në pasarelë ishte në sfilaten e Afërdita Paqarades, që kishte për temë gratë me kancer.
Ja si duket sot Njomza/Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *