Home / Showbiz / A është kjo e dashura e re e Drake? (FOTO)

A është kjo e dashura e re e Drake? (FOTO)

Ai njihet për lidhjet e tij me Rihanna, Nicki Minaj dhe shumë femra të tjera.

Drake vazhdoi ta përdorte reputacionin e tij si person i famshme në një mbrëmje në West Hollywood të dielën, shkruan dailymail, transmeton arbresh.info.

I veshur me një triko të thjeshtë me vija dhe një palë xhinse zemërthyesi i femrave u pa duke dalë nga restoranti për të hyrë në një makinë që ishte në pritje.

E në të njëjtin restorant u pa edhe një femër misterioze, e cila kishte një trup dhe figurë shumë seksi. E veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të thjeshtë që vinte në pah linjat e saj perfekte.

Në muajin maj u raportua se Drake e mori një femër me vete në turneun e tij./Arbresh.info

415b51a000000578-0-image-a-2_1497337912482

4160210a00000578-0-image-a-1_1497337893763

4160211a00000578-0-image-a-3_1497337916256

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *