Home / Showbiz / A ju kujtohet Isabel, gruaja e Salvadorit ? Ja si duket sot (Foto)

A ju kujtohet Isabel, gruaja e Salvadorit ? Ja si duket sot (Foto)

“Shpirt i Trazuar” ishte ndër serialet më të përndjekura spanjolle, shkruan revista Kosovarja.

Lorena Rojas, aktorja e cila luajti rolin e Isabelit e ka ruajtur bukurinë pavarësisht viteve që nga roli në serial.

Salvadori dhe Isabeli, ishin dy personazhet kryesore të cilat fituan simpatinë e madhe të publikut.

Shikoni fotografitë më poshtë.
Ende zonjë dhe shumë sharmante./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *