Home / Showbiz / A po i ngjyrosë Labi flokët apo mjekrrën ? (Foto)

A po i ngjyrosë Labi flokët apo mjekrrën ? (Foto)

Ai është ndër moderatorët më të ndjekur në vendin tonë përplot 17 vite

Simpatinë e shikuesve e ka fituar që në moshë të re, e poashtu nuk janë të pakta edhe intervistat e dhëna ekskluzivisht për Kosovaren.

Pavarësisht se sot ka laramani emisionesh, Labi mbetet lider, i pazëvendësueshëm.

Por, atë e kemi parë në veshje të ndryshme, me stile të ndryshme dhe ngjyra flokësh të ndryshme, e që së fundmi kryesisht dominon ngjyra platin.

Në disa fotografi, shihet edhe mjekra e tij, diku më e zezë e diku më ndryshe.

A e ngjyrosë Labi edhe mjekrrën apo vetëm flokët, gjykoni vet duke shikuar fotografitë më poshtë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *