Home / Showbiz / Adelina i ka disa fjalë për Sabri Fejzullahun dhe Nerën (Foto)

Adelina i ka disa fjalë për Sabri Fejzullahun dhe Nerën (Foto)

Këngëtarja Adelina Ismaili ka një dashuri të madhe për këngëtarin Sabri Fejzullahun.
Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një foto të Sabriut dhe bashkëshortes së tij Nerës dhe kësaj fotoje ia ka lënë një shkrim ku shpreh dashurinë që ka për ta, shkruan lajmi.net

“Krenohem që jetoni në një kohë me mua o simbole të dashurisë, personifikim i suksesit, yje të jetës, dritë e vendit ku shkelni… ju dua” ka shkruar Adelina në këtë foto.

Gjithashtu lexo

Përkujtohet 40 vjetori i vdekjes së Elvis Presleyt

Elvis Presley lindi në vitin 1935 dhe e nisi karrierën e tij artistike që në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *