Home / Showbiz / Adelina Ismaili sonte në ora 19:30…

Adelina Ismaili sonte në ora 19:30…

Këngëtarja Adelina Ismaili po rikthehet përsëri me këngë të reja.

Diva e muzikës sonte në ora 19:30 hedh në treg projektin e saj më të ri, shkruan arbresh.info.

Mësohet se këtij projekti ajo nuk do i realizoj as videoklip por vetëm do e lansoj për dëshirën e adhuruesve.

Përndryshe, ajo së fundmi është bërë nënë e një djali dhe po e shijon jetën me bashkëshortin Valin.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *