Home / Kryesoret / Ajdari: Helikopteri mbi kokat dhe çatitë e shqiptarëve në muajin Ramazan, shenjë e keqe (FOTO)

Ajdari: Helikopteri mbi kokat dhe çatitë e shqiptarëve në muajin Ramazan, shenjë e keqe (FOTO)

“Helikopteri mbi kokat dhe çatitë e shqiptarëve në muajin e shenjtë të Ramazanit është akt, shenjë për dominim!

 Kjo nuk na pëlqen dhe nuk shpie drejt normalizimit të situates”, – kështu ka shkruar një nga familjarët e rastit Monstra, Bedri Ajdari.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *