Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i rëndë në Itali, plagoset çifti shqiptar dhe foshnja 7-muajshme (FOTO)

Aksident i rëndë në Itali, plagoset çifti shqiptar dhe foshnja 7-muajshme (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në San Chiaffredo, Itali dhe një familje shqiptare është përfshirë, raportojnë mediat lokale.

Një makinë ka përplasur dy të tjera dhe më pas ka përfudnuar duke goditur mbojtëset metalike anë rrugës. Mes të plagiosurse është një çift shqiptar së bashku me djalin e ture 7-muajsh si dhe një italiane.

Asnjë nga personat e përfshirë në aksident nuk është në rrezik për jetën.

Aksidenti ka shkaktuar probleme me trafikun.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *