Home / Lajme / Maqedoni / Aksident i tmerrshëm në Velipojë! Ja bilanci i rëndë (Foto)

Aksident i tmerrshëm në Velipojë! Ja bilanci i rëndë (Foto)

Një aksident rrugor ka ndodhur rreth orës 11.10 në rrugën Shkodër-Velipojë, në vendin e quajtur Urae Gjolulit, ku janë plagosur tre persona.

Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se kanë dalë nga rruga automjeti me targë AA 820 LO dhe SK 1788 AI. Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Shkodrës, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit./Top Channel/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *