Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në Mitrovicë, një i vdekur dhe dy të lënduar

Aksident në Mitrovicë, një i vdekur dhe dy të lënduar

Një 21-vjeçar me inicialet A.S., ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti.
Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:00, në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Mitrovicë.

Lëndime kanë pësuar edhe dy pasagjerë të cilët po trajtohen në Spitalin rajonal.

Nga ekzaminimi i vendit të ngjarjes, shkaktar i aksidentit dyshohet të jetë pakujdesia – mos përshtatja e shpejtësisë me kushtet e rrugës. Drejtuesi i veturës (viktima) ka humbur kontrollin ndaj automjetit, për çka del jashtë rrugës duke u rrokullisur.

Trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në obduksion.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *