Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident trafiku mes një traktori dhe veture, 9 persona të lënduar

Aksident trafiku mes një traktori dhe veture, 9 persona të lënduar

Në fshatin Bresalc të Gjilanit, pasditen e djeshme ka ndodhur një aksident trafiku mes një automobili dhe një traktori ku si pasojë, përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar 9 persona.

 

 

Të lënduarit janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor në spitalin e Gjilanit dhe në QKUK.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *