Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë (Video)

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë (Video)

Një aksident trafiku ka ndodhur në afërsi tek Parku i Biznesit, ku raportohet se dy persona kanë mbetur të lënduar.

 

Ngjarja ka ndodhur në mesditën e së martës, kur një furgon besohet se është vetaksidentuar nga rrokullisja.l

Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes. /Klan Kosova/

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *