Home / Lajme / Botë / Aksidenti tragjik. Ja kush është gruaja shqiptare që mbeti e vdekur (FOTO)

Aksidenti tragjik. Ja kush është gruaja shqiptare që mbeti e vdekur (FOTO)

Alda Çela, është 35-vjeçarja shqiptare, e cila mbeti e vdekur në një aksident të ndodhur mëngjesin e sotëm në itali. Identitetin e viktimës e ka bërë të ditur presitigjozja italiane “Corriere”.

Aksidenti tragjik ndodhi rreth orës 5 të mëngjesit të sotëm në rrugën Trepuzzi-Leçe, Itali.

 

 

Alda Çela ishte duke lëvizur me makinë e saj tip “Peugeot 206”, dhe për motive që pritet të zbardhen nga hetimet, ka humbur kontrollin, duke u përplasur me murin anë rrugës.

 

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *