Home / Kryesoret / Aksidentoher një çiklist – (VIDEO)

Aksidentoher një çiklist – (VIDEO)

Rreth mesditës në udhëkryqin e rrugëve të“ Ilindenit”, dhe “Marshall Tito”, ne qendër të Tetovës ka ndodhur një aksident komunikacioni ku 49 vjeçari me iniciale A.L nga Kamjani me veturën e tipit “Shkoda” me targa të Tetovës ka aksidentuar çiklistin 67 vjeçarë nga Tetova. Në këtë aksident çiklisti për pasojë ka përfunduar me lëndime trupore, është dërguar në spitalin e Tetovës nga ku pas marrjes së ndihmës është lëshuar në shtëpi. Si shkak i këtij aksidenti është mos respektimi i përparësisë së kalimit. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *