Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksidentohet për vdekje shqiptari në Greqi, ishte ulur te shinat e trenit

Aksidentohet për vdekje shqiptari në Greqi, ishte ulur te shinat e trenit

Aksidenti rrugor pranë Selanikut i ka marrë jetën një shqiptari që jetonte në Greqi.

auto_720_520809_bc01198139-a459002773ffaa8e1497429330

Mediat vendase bejne me dije se viktimë e aksidentit është një 22-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

I riu, i cili punonte në një fermë, ishte ulur në shinat e trenit dhe pavarësisht se shoferi i ka dhene te gjitha shenjat paralajmeruse, i riu u përplas për vdekje.

Për autoritet greke, shoferi është i pafajshëm, pasi sipas policisë, 22-vjeçari me shume gjasa nuk e ka kuptuar faktin se ishte ulur në shinat e trenit.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *