Home / Showbiz / Aktori shqiptar në filmin “Mother”

Aktori shqiptar në filmin “Mother”

Aktori shqiptar, Gent Bejko ka marrë rolin e parë në një film premtues, duke qenë pjesë e kastit të aktorëve për filmin “Mother”, bashkë me Jennifer Lowrence, Michelle Pfeiffer, Javier Bardem dhe shumë aktorë të tjerë.

Bejko është shprehur i lumtur që është pjesë e këtij filmi, regjisor i të cilit është Darren Aronofsku. Filmi është i zhanrit thriller- horror dhe flet për jetën e një çifti.

Premiera e filmit do të dalë në vjeshtën e këtij viti./Fakte.net

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *