Home / Showbiz / Aktorja turke ‘Hyrem’ nis një romancë të re me futbollistin e njohur afrikan (Foto)

Aktorja turke ‘Hyrem’ nis një romancë të re me futbollistin e njohur afrikan (Foto)

Meryem Uzerli , aktroja e cila për publikun shqiptar është bërë e njohur me interpretimin e saj në serialin ‘Sulejmani i madhërishëm’ duket se ka nisur një romancë të re.

Mediat turke kanë shkruar për një dashuri të re midis Meryem Uzerli dhe futbollistit Emmanuel Adebayor.

Të dy ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale madje Adebayor ndjek vetëm 6 persona ndër të tjerën dhe aktoren bukuroshe. Megjithatë, nuk ka mbetur çdo gjë këtu. Sipas Haberler.com, pritet që kjo lidhje të vijojë më tej e deri atëherë na duhet vetëm të presim.

meryem-640x3201496738661

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *