Home / Lajme / Rajon / AKTUALE Siriani vdes në mes të një lokali në Prishtinë

AKTUALE Siriani vdes në mes të një lokali në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë ka vdekur një sirian në mes të një lokali.

“Një mashkull shtetas i Sirisë gjersa ishte në një lokal, ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar. Në vend të ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ndihma e shpejtë, të cilët kanë konstatuar se viktima nuk ka shenja jete. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, thuhet në raport të Policisë.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *