Home / Showbiz / Alketa Vejsiu dhe vajza e Vera Grabockës tashmë të pandara (Foto)

Alketa Vejsiu dhe vajza e Vera Grabockës tashmë të pandara (Foto)

Moderatorja Alketa Vejsiu po kalon shumë kohë me vajzën e bashkëpunëtores së saj më të ngushtë Vera Grabocka.

Ajo së bashku me Lindën ndodhen me pushime së bashku dhe po kalojnë një kohë vërtet të bukur./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *