Home / Showbiz / Angelina Jolie kthen vajzën adoptive në vendlindje!

Angelina Jolie kthen vajzën adoptive në vendlindje!

Sa shpejt kalon koha! Zahara Jolie-Pitt ishte vetëm 6 muajshe, kur Angelina Jolie e adoptoi, me 6 korrik të vitit 2005.

Ajo udhëtoi në Etiopi me, atëherë të dashurin, Brad Pitt për ta marrë vajzën e saj të re dhe 12 vite me pas, ajo po e rikthen atë në vendlindje për herë të parë në jetë.

Një burim zbulon se: “Angelina gjithnjë ka dashur që secili prej fëmijëve të njihte vendin e lindjes, dhe trashëgiminë e tyre, prandaj me zi pret që Zahara të vizitojë Etiopinë.

Aktorja do të marrë me vete të gjithë fëmijët e saj dhe është e kuptueshme që të gjithë janë të gëzuar për këtë plan.”

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *