Home / Kryesoret / Arrestohen tre persona, pasi sulmuan zyrtarët policorë në Prishtinë

Arrestohen tre persona, pasi sulmuan zyrtarët policorë në Prishtinë

Pas një përleshje mes disa personave, në Prishtinë, janë arrestuar tre meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit gjatë arrestimit, kanë sulmuar fizikisht dhe kanë kanosur zyrtarët policorë në kryerje të detyrës.

 

 

Sipas raportit të policisë të dyshuarit me vendim të prokurorit pas intervistimit, janë dërguar në mbajtje.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *