Home / Sport / ‘AS’ zbulon dy transfertat e mëdha të Real Madridit

‘AS’ zbulon dy transfertat e mëdha të Real Madridit

Real Madrid është gati të nënshkruajë me Mbappe dhe Donnarumman, dy “perla” të futbollit europian.

Është e përditshmja spanjolle pranë klubit mardilen “AS” e cila ka zbuluar se “Los Blancos” do të kryejë dy transferta të suksesshme.

Gjatë 20 viteve të fundit klubi i Realit ka nënshkruar me shumë talente që më pas u shndërruan në ‘yje’ botërorë duke rritur vlerën në qindra miliona euro.

Ramos (erdhi 19 vjeç), Marcelo (18), Higuain (18), Varane (18) dhe Asensio (19).

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *