Home / Kryesoret / Azizi i BESËS i kërkon mejdan gjitha partive bashkë (FOTO)

Azizi i BESËS i kërkon mejdan gjitha partive bashkë (FOTO)

Anëtari i kryesisë qëndrore të Lëvizjes BESA, Adnan Azizi në profilin e tij në Facebook ka komentuar për takimin e sotshëm që e thirri BDI në Aleksander Palace, ku morën pjesë edhe Aleance për Shqiptarët dhe PDSH.

 

 

Ja reagimi i tij i plotë:

Dikur Ali Ahmeti ju bënte thirrje partive “të vogla shqiptare” të bashkohen që ta mundin BDI-në, ndërsa tani e ka një porosi prej BESËS bëhuni të gjithë bashkë, që ti bëni ballë BESËS, sepse një nga një do ta pësoni shumë keq!

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *