Home / Kryesoret / Basha përmend Kimin, “baksuzi” që s’ka fat me politikën?!

Basha përmend Kimin, “baksuzi” që s’ka fat me politikën?!

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha mbrëmë gjatë tubimit përmbyllës të fushatës në Tiranë ka përmendur dhe ka faleminderuar publicistin Kim Mehmeti, për siç ka thënë kontributin e tij për çështjen  kombëtare.

 

 

Por nga ana tjetër, kanë shpërthyer rrjetet sociale duke shkruar se Basha do të humbas zgjedhjet, për shkak se Kim Mehmeti është “baksuz” dhe nuk ka fat sidomos në politikë, informon INA.

Çdo parti që është përkrahur nga ai apo ku ka qenë i implikuar ka humbur zgjedhjet. A do të ndodhë edhe kjo me Bashën. Sipas kësaj e sigurt do jetë.

Gjithashtu lexo

Kuvendi duhet të votojë për shkarkim të Zvërlevskit

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot duhet të mbajë vazhdime të tre seancave midis të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *