Home / Showbiz / Bebe Rexha sulmon publikisht Rihhanën?!

Bebe Rexha sulmon publikisht Rihhanën?!

Duket se këngëtarja dhe tekstshkruesja me origjinë Shqiptare ka një hatërmbetje që e ka mbajtur për vite të fshehur kundrejt Rihannës.

Duket se kënga “Monster” e Rihannës dhe Emimen-it ka qenë pikënisja e një urrjetjeje kaq të madhe të cilën Bebe e shfaq publikisht edhe sot. Ky projekt ishte fillimisht i shkruar për Beben por duket se produksioni vendosi që në fund kjo këngë të këndohej nga Rihanna.

Në një koncert live mbrëmjen e kaluar Rexha ka shprehur inatin që ka kundrejt divës së muzikës pop duke i treguar haptazi publikut se Riri nuk di të këndojë. Ajo është shprehur se notat e larta të këngës “Monstër” janë kënduar nga ajo, ndërsa meritat i shkojnë Rihannës.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *