Home / Showbiz / Blerona befason me linjat e saj trupore (FOTO)

Blerona befason me linjat e saj trupore (FOTO)

Prezantuesja Blerona Zeqiri po e prezanton “1 kafe prej shpisë”.

Megjithatë, tani ajo e ka gjithë hapësirën e mundshme dhe po ja del me sukses ta qoj përpara emisionin e së dielës.

LEXO EDHE: Mësohen emrat e binjakëve të Beyonces (FOTO)

Blerona sapo është rikthyer nga Turqia, ku ka qëndruar bashkë me disa nga emrat e njohur të muzikës .

Siç shihet, Blerona është rikthyer me më pak kilogram dhe dukshëm më në formë nga atje. Këtë e dëshmon kjo fotot e fundit e prezantueses.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *