Home / Showbiz / Butrint Imeri paralajmëron këngën më të re të titulluar “Bella” (VIDEO)

Butrint Imeri paralajmëron këngën më të re të titulluar “Bella” (VIDEO)

Këngëtari i njohur kosovar Butrint Imeri ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor i cili do të publikohet nesër.

Kënga e cila do të mbaj titullin “Bella” siç ka njoftuar këngëtari Imeri pritet të publikohet në orën 18:30 në kanalin e tij zyrtar në “YouTube”, shkruan GazetaBlic.com

Ai ka publikuar një pjesë të shkurtër të kësaj këngë përmes një video të bërë publike në rrjetin shoqëror “Instagram” nga ku ka marrë përkrahjen e dhjetëra admriuesve të muzikës së tij.

Më poshtë iu pasqyrojmë videon e publikuar në të cilën shfaqet vet Butrinti:

Bazuar në videon e publikuar nga këngëtari Imri, kënga e tij e re pritet të jetë ritmike.

Ndryshe kënga e titulluar “Mona Lisa” është projekti i tij i fundit muzikor të cilin e ka publikuar rreth dy muaj me parë. /Gazeta Blic/

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *