Home / Showbiz / Çfarë dallimi!! Ja ndryshimi i Fatmir Spahiut dhe Yllka Gashit për 15 vite (Foto)

Çfarë dallimi!! Ja ndryshimi i Fatmir Spahiut dhe Yllka Gashit për 15 vite (Foto)

Aktori Fatmir Spahiu ka publikuar dy fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Yllka Gashin.

Në njërën nga fotot, ata ishin fotografuar para 15 vite, kurse foton tjetër, ata të dy kishin pozuar sot, shkruan lajmi.net
Në dy fotot dallohet një ndryshim i madh, sidomos të pesha e Orhanit, por edhe mjekra e tij ka filluar të thinjët!/

Gjithashtu lexo

Top 5 aktoret më të paguara në botë

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *