Home / Showbiz / Çifti i njohur i jep fund beqarisë (Foto)

Çifti i njohur i jep fund beqarisë (Foto)

Ata janë në lidhje që nga viti 2012 dhe e kanë ruajtur romancën e tyre duke mos qenë në qendër të vëmendjes.

 

Jessica Chastain dhe partneri i saj Gian Luca Passi de Preposulo kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni luksoze të shtunën, të mbajtur në veri të Italisë qytetin e Treviso, pranë Venecias,

Aktorja 40-vjeçare dhe burri i saj 34-vjeçar dukeshin të lumtur kur u mblodhën para familjes dhe miqve.

Jessica shkëlqente e veshur me një vello të bardhë e flokë të kapura.

Ceremonia e tyre e martesës ishte tradicionale, e mbajtur në oborr.

Një burim kishte thënë se  “Italia ishte një vend ku ata gjithmonë kanë kërkuar të martohen.

Dasma ishte mahnitëse. Veshja e Jessicës ishte e përsosur dhe mund të thuash se ishte shumë nervoze duke ecur poshtë rreshtit. Ushqimi ishte i shijshëm.

Jessica dhe Gian Luca janë takuar që nga viti 2012.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *