Home / Kuriozitete / Çifti realizon foton e dasmën gjatë shpërthimit të një mine (Video)

Çifti realizon foton e dasmën gjatë shpërthimit të një mine (Video)

Një çift ka vendosur që fotot e dasmës së tyre të jenë pak të veçanta.

Ata dëshironin që fotot e tyre të kishin efekt hollivudian. Dhe çmenduria e rradhës erdhi.

Çifti nga Japonia ka shmangur kopshtet e bukura apo shëpitë madhështore dhe ka shkuar pranë një miniere të braktisur, duke pozuar para një bombe që shpërthente.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *