Home / Showbiz / Çka i ka bërë kështu fytyrës Kida? (Foto)

Çka i ka bërë kështu fytyrës Kida? (Foto)

Rëndësi të madhe ka edhe pamja e jashtme, duke nisur nga fytyra, shkruan lajmi.net

E një nga këngëtare që është shumë e kujdesshme në këtë aspekt është Kida. Ajo në Instastory ka hedhur një pamje ku shihet se po bënte një trajtim fytyre.

E mbuluar me maskë, Kida duket se ka dashur të tregojë se sa shumë ka njohuri për një lëkurë të freskët dhe të shëndoshë!

19021976_2314559018769586_122778728_n

Fjalët kyçe: Kida

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *