Home / Sport / Çmenden kinezët e Milanit, ja cila është blerja e radhës

Çmenden kinezët e Milanit, ja cila është blerja e radhës

Milan kërkon një përforcim të ri për të blinduar sulmin. Drejtuesit e “kuq e zi” janë takuar me përfaqësuesin e sulmuesit të Fiorentinës, Nikola Kaliniç në lidhje me transferimin e tij në San Siro.

Mediat italiane raportojnë se palët kanë diskutuar për kalimin e kroatit në San Siro. Por, Kaliniç ka zgjuar interesim edhe nga rivali i qytetit, Inter.

Image

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *