Home / Showbiz / Dafina Zeqiri pjesë e një aksidenti

Dafina Zeqiri pjesë e një aksidenti

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka qenë ditën e djeshme dëshmitare e një ngjarjeje jo fort të këndshme.

Dafina ka qenë duke drekuar n një restorant në SHBA ku dhe ajo jeton prej kohësh ndërkohë që një makinë shumë pranë saj ka shpërthyer në flakë.Këngëtarja e ka filmuar gjithçka dhe e ka postuar në Instastory.

Flakët ishin aq të mëdha saqë policia ka evakuuar të gjithë personat që ndodheshin në këtë rrugë.Fatmirësisht këngëtarja nuk është dëmtuar pasi ndodhej mjaftueshëm në largësi sa të mos ndikohej.Nga makina e dëmtuar shihen flakë të mëdha dhe një tym që ka mbuluar komplet zonën.

Mësohet se këngëtarja do të shkonte të ndiqte nga afër një projekt të mikut të saj, njëkohësisht producent i njohur French Montana me të cilin ajo ka bërë dhe një bashkëpunim, “4 Seasons”.Blitz.al

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *