Home / Lajme / Maqedoni / Deri në 30 minuta pritje në vendkalimet kufitare të Maqedonisë

Deri në 30 minuta pritje në vendkalimet kufitare të Maqedonisë

Në vendkalimet kufitare sot nuk ka ngecje më të gjata se 30 minuta për hyrje dhe dalje nga vendi, kumtoi Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë.

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve të qytetit është rritur.

Komunikacioni po zhvillohet pa ndalesa nëpër rrugë të thata.

Gjithashtu lexo

Kallëzim penal deri te PSP nga Mehmeti, Llatas dhe Talevska kundër biznesmenit Palevski

Ashtu siç u informua dje nga Telegrafi, biznesmeni Ljupço Palevski është marrë në pyetje informative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *