Home / Lajme / Diçka e papritur i ka ndodhur Ermalit në Vushtrri (Video)

Diçka e papritur i ka ndodhur Ermalit në Vushtrri (Video)

Janë disa nga këngëtaret të cilët mund të veçohen për zërin dhe këndimin, këto dyja bashkë e kanë bërë më të afërt Ermalin me publikun, shkruan Kosovarja.

 

 

Ai pothuajse tërë kohës është i angazhuar nëpër mbrëmje muzikorë si kudo nëpër Kosovë por edhe më gjerë. Një nga mbrëmjet që ai kishte për të performuar në Vushtrri ai është befasuar me publikun atje. Kjo video tregon dashurinë dhe entuziastin që ata kanë për këngët e tij. Ky është mbishkrimi që ka lënë pran videos ‘Vox Vushtrri – ndjenja me e mira kur kendon live dhe publiku te shoqeron duke kendu bashke “Pa Mua.

“’

Gjithashtu lexo

Leonora Poloska sjell në jetë fëmijën e parë me Andin Randobravën

Andin Randobrava dhe Leonora Poloska janë bërë prindër të një vajze. Çifti i muzikantëve e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *